avaleht7

Revise logo

Energiamonitooringu tarkvara ja targad mõõtelahendused.
Vaata kuidas vähendada energiaarvet!

Demo   Alusta siit

Kes on Enetic?Enetic on energiateenuste firma, kes aitab klientidel parandada energiakasutust. Peamised kliendid on suure energiatarbimisega ettevõtted tööstuses, jaekaubanduses ja muudes energiamahukates sektorites

Kes me oleme?

Ettevõtja, kes tegutseb energiaintensiivses sektoris, peab toime tulema kasvavate energiahindade ja järjest keerukamate energiaandmetega. Sellistes tingimustes energiakulude kontrollimine osutub üha suuremaks väljakutseks ja vajab uusi meetodeid.

Enetic aitab klientidel parandada energiakasutust.

Võta meiega ühendust

Säästa energiatarbimisest

Tänu teadlikkuse kasvule leidsime lihtsaid võimalusi, kuidas hoolduse ja ümberseadistustega kokku hoida 10% energiaarvest.

Mida suudame mõõta?

Miks mõõta energiatarbimist?Kulude kokkuhoid

Mõõtmistulemused aitavad mõista, millised tegevused tarbivad kõige rohkem energiat, jälgitakse energiasäästuprojektide tulemusi ja leitakse uusi kokkuhoiuvõimalusi.

Loe edasi

Tarbimistasemed

Omades head ülevaadet energiatarbimisest saab töötajad panna vastutama mingi tootmislõigu energiakulude eest ja neid pidevalt jälgida.

Loe edasi

Finantsinfo

Tulemusi ei esitata mitte ainult kilovatt tundides vaid ka reaalsetes rahanumbrites.

Loe edasi

Miks Enetic?

Tugiteenused

Hästi toimiv klienditugi on meie äri peamine edutegur. Me pakume tuge tarkvara paigaldamisel, riistvara seadistamisel ja andmete kogumisel.

Kiire paigaldus

Meie lahendusi on lihtne ülespanna ja seadistada. Mõõteseadmed on lihtsalt paigaldatavad olemasolevasse infrastruktuuri ja ei eelda tootmisseadmete demonteerimist või lahtiühendamist.

Avatud platvorm

Mõõteandmete kogumiseks kasutama maailma ühte populaarseimat M2M tarkvara Mango M2M. See on avatud tarkvaraplatvorm väljatöötatud Serotonin Software Technologies Inc poolt ja omab maailmas tuhandeid kasutajaid.

Tekkis küsimusi?    Vaata meie demot